REKLAMA:

Dzień Matki w OWR Caritas

świąteczne
29.05.2012 r., godz. 06.05
Dzień Matki w OWR Caritas
25 maja dzieci z Ośrodka Wsparcia Rodziny Caritas i wolontariusze z Zespołu Szkól Agroprzedsiębiorczości zorganizowali spotkanie w kawiarence wolontariackiej Volo Cafe z okazji Dnia Matki. Święto, które w Polsce ma blisko 70-letnią tradycję, w kawiarence obchodzone jest od kilku lat.

W miniony piątek, 25 maja w kawiarence Volo Cafe odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. Jak co roku dzieci, które uczęszczają na zajęcia popołudniowe do świetlicy przy OWR Caritas i młodzież wolontariacka, pod okiem pani Barbary Reinke wykonały metodą dekupage i coolingu obrazki dla mam i gości.

Uroczystość uświetnił występ muzyczny zespołu z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy parafii św. Józefa w Zambrowie pod opieką ks. Adama Tomaszewskiego. Wystąpiły dzieci uczęszczające na świetlicę oraz grupa wolontariuszy z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie z opiekunem Anną Maleszewską.

Popołudnie minęło wszystkim w miłej atmosferze przy kawie, herbacie i słodkościach przygotowanych przez dzieci i młodzież.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: